Pridať recept
Späť na článok

DISKUSIA: Súťaž: Aký ste typ valentínskeho kuchára?

Valentín je sviatok zamilovaných. Tento výnimočný deň však nie je len o zamilovaných dvojiciach. Je to aj láska medzi rodičmi a deťmi, priateľmi alebo súrodencami. Využite jedinečnú príležitosť, ktorá sa naskytá 14. februára. Potešte ľudí, na ktorých vám záleží, prekvapte ich sladkým vyznaním. Láska ide cez žalúdok. :)

Celkom 26 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Zoradiť: od najstarších | od najnovších
dorisa
9.2.2016 12:29 | |
+1 -0
Reagovať
Sviatok Valentína nepreferujem. Môj priateľ ma v tento deň narodeniny, tak spravím nejakú dobrú studenú tortu z kyslej smotany, jogurtu, ovocia a piškót. Pochutnáme si na ňom všetci.
BlazenaSadovska
9.2.2016 16:17 | |
+1 -0
Reagovať
Ja oslavujem 2 v 1, pretože 15.2. mám narodeniny, bez torty sa oslava nezaobíde. Samozrejme nechýbajú ani zákusky a rezne so šalátom.
Ingova
9.2.2016 18:04 | |
+1 -0
Reagovať
Na Valentína spravím dobrú večeru, Losos so zeleninovým glazé a samozrejme nejaký koláčik, k tomu pohár červeného vínka a to všetko pri sviečkach.
Anonymný nick
9.2.2016 19:15 | |
+1 -0
Reagovať
Moj priateľ najviac miluje punčové tak mu určite upečiem. Ja rada skúšam aj nové a radšej mám ovocné alebobo niečo krémové. No urobím mu radosť a určite bude punčák..😉❤🍰
anic
9.2.2016 20:10 | |
+1 -0
Reagovať
Ja tiež neoslavujem Valentína,je to taký zbytočný sviatok,lebo aj v robote máme kopu roboty so srdiečkami a pohoda pri vínku sa dá spraviť aj inokedy.
sedita123123
9.2.2016 22:01 | |
+1 -0
Reagovať
Tento kontroverzný sviatok sa v našej rodine pravdu povediac nikdy neoslavoval a bol ignorovaný. Hoci sa dnes na deň sv. Valentína na znak lásky kupujú pekné srdiečka, červené plyšové hračky a rôzne sladkosti, u nás sa vzájomná láska prejavuje po celý rok. A ak má niekto sviatok, vždy mu z láskou upečiem veľké sladké srdce a produkty Dr. Oetker v ňom nikdy nechýbajú:)
evauhlik
10.2.2016 12:25 | |
+1 -0
Reagovať
našu generáciu tento sviatok obchádza, boli sme zvyknutí na iné sviatky :-) a dopadlo to tak, že už neoslavujeme ani tie staré (MDŽ) ani tie nové... a môj muž nato nie je vôbec, ale zato ma občas prekvapí ružou, alebo orgovánom ten milujem a to ma teší viac ako nejaká ruža z povinnosti... a zas na mne je odvďačiť sa dobrou večerou a ako dezert snehové pusinky so šľahačkou a jahodami a pohárik dobrého koňaku...
kacatko123
10.2.2016 12:30 | |
+1 -0
Reagovať
Kedze so svojim priatelom este niesme spolu dlho, - 8 mesiacov, tak to bude nas prvy valentin. Mam v plane nachystat nieco specialne - kolaciky v tvare srdiecok . Ma rad sladke tak dufam ze sa potesi .
Anonymný nick
10.2.2016 15:55 | |
+1 -0
Reagovať
Sviatok sv. Valentína veľmi nesolavujeme, ale potešíme sa nejakou drobnosťou, len tak, z lásky. Minulý rok som pripravila srdieckove ranajky, zeleninu a toust som vykrojila do srdiečok. Tento rok si upečieme malé srdiečkové koláčiky, keďže môj synček dorástol do veku, keď mi chce pomáhať pri pečení.
Anonymný nick
10.2.2016 16:14 | |
+1 -0
Reagovať
My na Valentína uprednostňujeme romantickú večeru v domácom prostredí pri sviečkach a dobrom vínku. A k tomu samozrejme upečiem Krtkovu tortu v štýle cupcakes s jahodami a šľahačkou a srdiečkovým zdobením od Dr. Oetkera.
borencek
10.2.2016 16:56 | |
+1 -0
Reagovať
V našom rodinnom kalendári sviatok sv. Valentína zaradený nemáme. Ale keďže mám rád kulinárske experimentovanie a na Vašej stránke ma zaujal jeden valentínsky recept, pri príležitosti tohto sviatku ho vyskúšam. Sladký sendvič z lásky vyzerá naozaj dobre! Upečiem ho a ponúknem každému koho milujem:)
Anonymný nick
10.2.2016 18:29 | |
+1 -0
Reagovať
Ja plánujem pripraviť muffinky a pekne ich valentínsky ozdobiť. :)
Anonymný nick
10.2.2016 20:30 | |
+0 -0
Reagovať
Valentínky nie sú u nás zvykom a svoju lásku si vieme preukázať aj iným spôsobom. Poteší ruža či orchidea. Milujem celú svoju rodinu a vždy pečiem s láskou. Preto svojim najbližším upečiem veľké orechové srdce s malinami. A ingrediencie Dr. Oetker mám doma vždy poruke, takže už sa len pustiť do pečenia.
adam.adam909
11.2.2016 10:54 | |
+0 -0
Reagovať
raňajky do postele - horúci toast s čoko krémom a banánmi pre mojich najmilších...
Anonymný nick
11.2.2016 11:18 | |
+0 -0
Reagovať
Moj nazor je, ze Valentin by maj byt kazdy den. Vlastne lasku by sme si mali prejavovat kazdy den. A na Valentina sa chystam pripravit specialny cheescake v tvare srdca s lesnymi jahodami. To bude take male prekvapenie.
Anonymný nick
11.2.2016 11:48 | |
+0 -0
Reagovať
Sviatok zaľúbených sa nezaobíde bez chutnej večere a plánujem upieč mafiny plnené nutelou. Samozrejme všetko to s pomocníkmi Dr Oetker, ktorí nechýbajú pri žiadnom mojom pečení.
rastislav35
11.2.2016 12:56 | |
+0 -0
Reagovať
Ja sa chystám pripraviť sviatočnú večeru. Steak s grilovanou zeleninkou. Možno nebude vyzerať nijako extra valentínsky, no bude pripravená zo srdca a to sa predsa počíta :)
Babulka737
11.2.2016 13:41 | |
+0 -0
Reagovať
U nás tomu sviatku neprikladáme až taký význam, ale napriek tomu, vždy rada pripravím niečo čo poteší mojho priateľa. Má veľmi rád sviečkovu a z dezertov má rád Tiramisu. A ako bonus nesmú chýbať slimáčiky z lístkového cesta plnené syrom a šunkou. Tieto dobroty mu pripravujem hocikedy keď ho chcem potešiť a nielen na Valentína. Ja za odmenu dostanem kytičku kvietkov.
kajca20
11.2.2016 14:34 | |
+0 -0
Reagovať
Nejak extra sa nechystám na Valentína,no určite upečiem muffiny,tie budú mať úspech aj u detičiek.
Anonymný nick
11.2.2016 16:25 | |
+0 -0
Reagovať
Valentína nepovažujem za nejaký extra sviatok v našej rodine, ale tým že zo všade sa na nás hrnú srdiečka a kvetinky už mesiac pred Valentínom, tak prijmem výzvu spraviť srdiečkovú roládu a ak sa podarí tak ju sem pridám a zapojím sa do súťaže na dezert pripravený s láskou :-)
Podobné články
Strava stredomorska urban
Stredomorská strava naozaj skvalitňuje život!
Nový výskum potvrdil priaznivý vplyv tzv. stredomorskej stravy na fyzické a duševné zdravie. Oznámila to...
Vianocna obletka predjedlo
EXTRA: Tradičné recepty na Štedrú večeru!
Možno sa vám to už zdá otrepané, no Vianoce nemožno označiť inak ako za najkrajší deň v roku. Pri spoločne...
testujem
Návrat k tradíciám? Naši predkovia mali zdravé Vianoce.
Počas celého roka sa nám darí krotiť kilá. Až kým neprídu Vianoce. Sviatky sa v našej kultúre tradične...
Letné džemovanie sa začína
S Dr.Oetker bude aj tento rok príprava domácich džemov radosťou.
Sladký sendvič z lásky
Výhercovia súťaže Aký ste typ valentínskeho kuchára?
Dr.Oetker a Dobruchut.sk pre vás pripravili valentínsku súťaž o tri balíčky Dr.Oetker. Vašou úlohou bolo...
jahodové recepty
15 jahodových receptov, ktoré musíte túto sezónu skúsiť!
Jahody, to je sladký začiatok leta :) Jahodová zmrzlina, dreň, koláče, džem, jahody so šľahačkou majú radi...