Pridať recept
Celkom 6 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Zoradiť: od najstarších | od najnovších
Anonymný nick
29.3.2016 09:50 | |
+35 -3
Reagovať
telo nedokaze tieto semienka stravit. preto si z nich organizmus ani nezoberie to co potrebuje ked ich poriadne nepozujete alebo nepomeliete v mlinceku na kavu alebo este lepsie v mlinceku na mak, tak je ich zbytocne konzumovat... mal som problemy so srdcom, buchalo mi tak, ze som spat nemohol... az do doby ked som si precital na zahranicnom webe o chia semienkach, samozrejme, ze tam bolo pisane o tom, ze nema vobec zmysel ich konzumovat ked ich nepomeliete... a moje srdce sa ukludnilo ani neviem, ze ho mam...
Orion3
29.3.2016 12:34 | |
+8 -4
Reagovať
kde sa dajú semienka CHIA zohnať?
Anonymný nick
30.3.2016 04:36 | |
+2 -3
Dajú sa zohnať na www.fruitearth.sk
x-ria
30.3.2016 09:37 | |
+4 -4
V kauflande ich majú. Alebo v Novom Targu na trhoch (vo štvrtok a sobotu)
Anonymný nick
29.3.2016 18:01 | |
+6 -0
Reagovať
ZIJEM v POLSKU tu to vo velkom pestuju je to bezne dostat v ZELENYCH LEKARNACH na kila
Anonymný nick
1.4.2016 10:46 | |
+8 -6
asi by som ich v polsku nekupoval, to nikdy potom neviete co vam predaju, na slovensku ich predavaju v kazdom obchode so zdravou vyzivou.
Podobné články
Vianocna obletka predjedlo
EXTRA: Tradičné recepty na Štedrú večeru!
Možno sa vám to už zdá otrepané, no Vianoce nemožno označiť inak ako za najkrajší deň v roku. Pri spoločne...
testujem
Návrat k tradíciám? Naši predkovia mali zdravé Vianoce.
Počas celého roka sa nám darí krotiť kilá. Až kým neprídu Vianoce. Sviatky sa v našej kultúre tradične...
Krehke rezy
Súťaž o sladké balíčky džemov
Magazín Diva.sk a ovocné džemy Schwartau pre vás pripravili súťaž o chutné džemy špičkovej kvality...
Letné džemovanie sa začína
S Dr.Oetker bude aj tento rok príprava domácich džemov radosťou.
Sladký sendvič z lásky
Výhercovia súťaže Aký ste typ valentínskeho kuchára?
Dr.Oetker a Dobruchut.sk pre vás pripravili valentínsku súťaž o tri balíčky Dr.Oetker. Vašou úlohou bolo...
jahodové recepty
15 jahodových receptov, ktoré musíte túto sezónu skúsiť!
Jahody, to je sladký začiatok leta :) Jahodová zmrzlina, dreň, koláče, džem, jahody so šľahačkou majú radi...