Pridať recept
Späť na recept

DISKUSIA: Mramorový cheesecake

Najprv spravíme korpus tak, že sušienky úplne rozdrvíme a nasypeme do misky. Maslo roztopíme na miernom ohni a spojíme s namrvenými sušienkami. Mala by vzniknúť hmota podobná mokrému piesku. Okrúhlu tortovú formu (24 cm) vymastíme maslom a na dno vysypeme sušienkovú hmotu, ktorú utlačíme aj po bokoch. Dáme do chladničky aspoň na 20 minút.

Celkom 9 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Zoradiť: od najstarších | od najnovších
Anonymný nick
8.11.2013 14:30 | |
+6 -2
Reagovať
Krásne sa Vám vydaril, už sa dlhšie na tento koláčik chystám, vyskúšam teda podľa Vás.
dorisa
10.11.2013 10:10 | |
+18 -6
Mám rada, keď sa prikladá aj fotopostup, nie každa gaazdinka si trúfa pripraviť napriklad takýto dezertík. Neuvažujete u tom?
Anonymný nick
27.5.2014 17:35 | |
+8 -2
Reagovať
ja som nejako nepochopila ako mam urobit tie hnede pasiky mozte mi to lepsie vysvetlit? :)
dobruchut.sk
28.5.2014 08:27 | |
+0 -1
do stredu formy dávame striedavo dve polievkové lyžice svetlého krému a na to jednu polievkovú lyžicu tmavého krému a takto postupujeme až kým sa nám krémy neminú. a potom to vytvrorí takýto krasny vzor
Anonymný nick
30.6.2014 13:03 | |
+1 -0
ja som videla v jednom programe postup ako urobiť pásikavý korpus a vždy sa začína od stredu (najjednoduchšie sa to robí keď si dáte plnku do zdobiacich sáčkov) z bielej plnky vytlačíte do stredu plnku akejkoľvek veľkosti napr priemer 4cm, do stredu tej bielej plnky natlačíte zase tmavú plnku, ktorá "vytlačí na vonkajší okraj t svetlú plnku, nasleduje biele plnka opäť do stredu, do tmavej a takto sa postupuje až kým sa plnka nedostane úplne na okraj formy, stále striedame bielu a tmavú plnku ....toto isté sa dá urobiť aj s korpusom, piškótovým cestom .... vyzerá to zaujímavo ;)
sinnn
9.6.2014 12:23 | |
+0 -0
Reagovať
na kolko porcii to asi je? dakujem
dobruchut.sk
10.6.2014 09:46 | |
+0 -0
podla toho ako kolacik pokrajate, ale 8-10 kuskov
Anonymný nick
1.9.2014 22:51 | |
+5 -2
Reagovať
Ja som to uz parkrat robil, chutovo to bolo skvele, len vyzorovo to trocha utekalo :) Pri tom mramorovani mate ten krem hustejsi, alebo riedsi? Stale mi to nejako uteka tie "letokruhy" :D
Anonymný nick
1.9.2014 23:05 | |
+9 -0
taktooo