Pridať recept
Späť na článok

DISKUSIA: Súťaž: Priezračne čistý riad s novinkou od Savo

Umývanie riadu patrí ku každodennej rutine snáď v každej rodine. Hoci umývanie riadu nepatrí k obľúbeným domácim prácam, aj špinavá kopa sa dá zvládnuť bez toho, aby vás pri kuchynskom dreze rozboleli nohy alebo dokonca hlava. Chce to len trochu organizácie, správnych kuchynské prípravky a poteší aj pomocník v podobe partnera či ratolestí. Spoločnými silami sa zbavíte špinavého riadu ľahko, rýchlo a najmä hygienicky. Tak hor sa na umývanie!

Celkom 36 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Zoradiť: od najstarších | od najnovších
pointhuska
3.3.2016 19:03 | |
+0 -0
Reagovať
Najradšej? Pomarančovú :-)
Anonymný nick
3.3.2016 19:57 | |
+1 -0
Reagovať
Moja najobľúbenejšia je levanduľová :)
BlazenaSadovska
3.3.2016 20:53 | |
+0 -0
Reagovať
Moja naj je vôňa harmančeka:))
eruska25
3.3.2016 20:55 | |
+0 -0
Reagovať
Rada umývam riad s prostriedkom s citrónovou vôňou.
Anonymný nick
3.3.2016 22:26 | |
+0 -0
Reagovať
Mohla by byť jahoda to mi chýba ved skoro nič z čistiacich prostriedkov nevonia ako jahoda :)
plotas
4.3.2016 12:21 | |
+0 -0
Reagovať
Ja rada umývam riad s jablkovou voňou. A že sa ho veru denne aj naumývam 😕
anic
4.3.2016 15:56 | |
+0 -0
Reagovať
Ja mám rada citrónovú vôňu,lebo neutralizuje rôzne pachy.
Anonymný nick
4.3.2016 17:06 | |
+0 -0
Reagovať
Ja milujem vôňu zelené jablko
Anonymný nick
4.3.2016 18:55 | |
+0 -0
Reagovať
Zelené jablko :)
helkahelenka
4.3.2016 20:28 | |
+0 -0
Reagovať
Moja najmilšia vona je limetková
Anonymný nick
4.3.2016 20:45 | |
+0 -0
Reagovať
...veľmi rada umývam s jablkovou vôňou
aja.hl
4.3.2016 21:04 | |
+0 -0
Reagovať
levandula alebo zelene jablko
Anonymný nick
6.3.2016 00:43 | |
+0 -0
Reagovať
vôňa citróna a tiež vôňa mäty
dorisa
6.3.2016 16:43 | |
+0 -0
Reagovať
Aj ked mám umývačku, aj tak treba ešte veľa riadov umývať ručne. V pripravkoch na ručné umývanie mám rada vôňu levandule, ale aj citrusových plodov.
BeaM
6.3.2016 21:02 | |
+1 -0
Reagovať
rada použivam citronovu vônu a pomarančovu vônu, mam rada ked použivam uplne novy saponat , ktory krasne rozvonia cely byt , pribehnu deti a pomahaju mi , len preto , že im pekne vonaju ručky.♥ len mam pocit , že tie saponty kratkodobo vonaju, čim dlhšie je otvoreny tym menej vonia.
MajaVa10
6.3.2016 21:10 | |
+0 -0
Reagovať
Ja milujem vônu jablka , pripomýna mi to , kedm moja neboha mamka piekla jablkove kolače, rozvoniaval cely dom a spoločne so sestrou sme sa velmi tešili☺
Ika1022
6.3.2016 21:20 | |
+0 -0
Reagovať
mätovy sapponat použivam najradšej , velmi dobre odmastńuje a tiež ho použivam aj na pranie, kedže deti často nosia obed aj na tričku ,tak troška trička pred pranim pokvapkam a škvrny zmiznu
rastislav35
6.3.2016 21:27 | |
+0 -0
Reagovať
mne vonia jablko
agaataa
6.3.2016 23:01 | |
+0 -0
Reagovať
Umyvanie riadu si vychutnavam , kupujme si prosietky, ktore chrania moje ruky, a prijemne vonaju su to hlavne kvetinove vône, Rada skušam aj novinky na trhu a ak si ju oblubim je u mna jednička♥
Anonymný nick
7.3.2016 10:43 | |
+0 -0
Reagovať
Síce máme doma umývačku a nie je nutnosť umývať riady ručne, častokrát sa na túto úlohu rada podujmem. Milujem vône, ktoré sú svieže ovocné ako jahoda, pomaranč ...., a tak mi spríjemnia prácu.
Podobné články
no image dobruchut.sk
Sweetie
Sweetie je druh citrusu, ktorý vyzerá ako grapefruit, ale jeho farba je podobná farbe limetky. Svojou...
foodtruck
Parné rúry na potulkách Slovenskom I.
Plne vybavená kuchyňa na kolesách, v ktorej si pripravíte chutné a zdravé jedlá, čoskoro zavíta na východné...
Kosik
Víťazné recepty súťaže Vianoce s Penamom
Penam a Dobruchut.sk pre vás pripravili súťaž o 5 košíkov plných dobrôt.  Víťazné recepty sme vyžrebovali...
Vianocne napoje
Voňavé nápoje pre chladné zimné večery
Len málo vecí je takých upokojujúcich ako teplý, korenistý nápoj v sychravý zimný deň. Pri poklese teploty...
jahodové recepty
15 jahodových receptov, ktoré musíte túto sezónu skúsiť!
Jahody, to je sladký začiatok leta :) Jahodová zmrzlina, dreň, koláče, džem, jahody so šľahačkou majú radi...
Toto nikdy nehádžte do umývadla, hotová katastrofa!
Toto nikdy nehádžte do umývadla, hotová katastrofa!
Viete, čo by ste nemali nikdy hádzať do umývadla? Týchto deväť vecí určite nie!