Pridať recept
Späť na článok

DISKUSIA: Doviezli ste kôru z obchodu? Možno v nej vyrastie vzácny smrž

Huby máme radi. Často kupujeme hlivu, šampiňóny. Pred časom som si ich aj sama pestovala na chodbe. Záhrada nás prvý rok po nasťahovaní do domu  obdarila bohatou úrodou masliakov. Boli všade. Výborné jedlo je z masliakov a zelenej špargle. V lese zbierame len to, čo poznáme. Kuriatka, dubáky, bedle a suchohríby. Jedna hubárka mi raz z môjho plného košíka vyhádzala okrem troch húb všetky ostatné. A odvtedy mám voči hubárčeniu naozaj rešpekt.

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Zoradiť: od najstarších | od najnovších
Anonymný nick
2.5.2016 10:13 | |
+10 -3
Reagovať
hriby by nemali jest taki čo sa nevyznaju o ake hriby ide.ako autorka tohto clanku
Anonymný nick
2.5.2016 10:50 | |
+8 -0
Jesť môžu ale nemajú ich zbierať. Na trhu si môžu kúpiť huby alebo hríby a môžu ich zjesť aj keď ich nepoznajú.
winder
5.5.2016 19:32 | |
+2 -0
A hlavne nech o nich neznalí ľudia nepíšu...
Anonymný nick
2.5.2016 10:49 | |
+14 -3
Reagovať
To že Vám hubárka vyhádzala všetky huby okrem jednej neznamená, že ste mali nejedlé huby ale iba to, že ich ona nepoznala. Aj mne sa stane, že idem na Hríby a hubári mi povedia, že mám plný košík nejedlých húb a to iba preto, že ich nepoznajú. Ale je pravda, že hubár má zbierať iba tie huby a hríby, ktoré bezpečne pozná.
evauhlik
2.5.2016 11:47 | |
+10 -1
Reagovať
hríby rada pripravujem aj rada konzumujem, manžel je vášnivý hubár takže zásoby máme na celý rok, ale chcela by som zdôrazniť, že odborníci neodporúčajú konzumáciu hríbov deťom do 4 rokov, všeobecne sa ale uvažuje až o veku 10 rokov pretože detský tráviaci systém nie je uspôsobený na spracovanie hríbov
milan196514
2.5.2016 20:01 | |
+15 -4
Reagovať
dobrá je aj muchotrávka ružovkastá , ale bohužiaľ zriedkavo je k nájdeniu ... a tiež hubári ju by vám vyhodili z košíka , len preto lebo je to muchotrávka ...
Shark420
3.5.2016 16:02 | |
+6 -4
Azda si myslel ludovo povedané Rompu. Súhlasím je to dobrý hríb, podla mna lepší ako bedla. Inak aj ona patrý medzi muchotrávky ako aj šampion. Rompu si možete zamenit v suchšom obdobý s muchotrávkou tigrovanou, čo je jedovatá. Rozdiel je len vo farbe a niekedy nepatrný. Posledné roky ho moc nebolo, lebo preferuje velmi vlhké a teplé počasie. Ale pár rokov dozadu býval častý. A dosahoval uctihodnej velkosti a váhy. Stonka je špongiovitá a moc sa nezbiera, ale ak si ju zmiešate z výraznejšími hríbmi do praženice jest sa dá. Klobúk je jemný a masitý a pred úpravou ho treba ošúpat a ak sú hrubé lupene tak ich zrezat. Vysmážaný je najchutnejší. Niektorý ho vyprážajú v prezlách ale zvykne dost nasiaknut olejom tak to neprežente.
winder
5.5.2016 19:55 | |
+3 -0
Muchotrávku ružovkastú, často je uvádzaná aj ako Muchotrávka červenkastá, žiadny normálny hubár z košíka nevyhodí, je to výborná jedlá huba, ako píše Shark. U nás sa jej hovorí pre zmenu "židovka". Pretože je pomerne mäsitá, je okrem vysmážania výborná aj do smotanovej omáčky alebo bielej polievky. Ak sa len trochu dáva pozor, tak si ju nezameníte s inou. Na rozdiel od Muchotrávky tigrovanej nemá pošvu a lupene pri poškodení zhnednú. Prsten je ryhovaný! Ďalšia podobná je Muchotrávka hrubá, je jedlá, ale nijak zvlášť chutná, od ružovkastej je belšia, lupene až šedé a má zvlášť hrubý hlúbik.
Anonymný nick
3.5.2016 15:21 | |
+8 -3
Reagovať
pred tromi týždnami som vybehol za našu dedinu do hajika a 10smržov som našiel za cca hodinku.Treba si zobrať palicu a rozhrnať trávu.
amatusikova
4.5.2016 21:09 | |
+11 -9
Reagovať
SMRZ????
ornelazmutovana110
6.5.2016 12:31 | |
+18 -6
Strana Madarsko-Rumunskeho Zjednotenia
julo24
5.5.2016 16:08 | |
+27 -14
Reagovať
Co je to smrz????????? Na obrazku je huba s nazvom Smrčok (obyčajny, jedly, hybridny, kuzelovity..........) Ale smrz??
winder
5.5.2016 19:30 | |
+20 -18
Reagovať
Aké smrže? Aké václavky? Kua ľudia naučte sa po slovensky! A kým napíšete niečo o hubách, tak aj o nich sa niečo naučte. Tento článok smrdí amatérizmom jak hnoj.
winder
5.5.2016 19:31 | |
+20 -8
Slovo "S.M.R.D.Í" je vulgarizmus, keď ho vyhviezdičkovalo? Tak pravidlá tejto stránky programoval fakt nejaký osol...
Podobné články
Droetker jablkovy kolac
Súťaž: Jesenné pečenie s Dr.Oetker
Dobruchut.sk a Dr.Oetker pre vás pripravili súťaž na tému jesenné recepty o 7 balíčkov produktov a pomocníkov...
foodtruck
Parné rúry na potulkách Slovenskom I.
Plne vybavená kuchyňa na kolesách, v ktorej si pripravíte chutné a zdravé jedlá, čoskoro zavíta na východné...
Zena ovocie jedlo stravovanie
Viete, aké je to správne jedlo pre vašu dušu?
Zemiaková kaša, hranolčeky, špagety so syrom, sekaná a ďalšie chutné jedlá nemusia byť síce dobré...
Kosik
Víťazné recepty súťaže Vianoce s Penamom
Penam a Dobruchut.sk pre vás pripravili súťaž o 5 košíkov plných dobrôt.  Víťazné recepty sme vyžrebovali...
Vianocne napoje
Voňavé nápoje pre chladné zimné večery
Len málo vecí je takých upokojujúcich ako teplý, korenistý nápoj v sychravý zimný deň. Pri poklese teploty...
jahodové recepty
15 jahodových receptov, ktoré musíte túto sezónu skúsiť!
Jahody, to je sladký začiatok leta :) Jahodová zmrzlina, dreň, koláče, džem, jahody so šľahačkou majú radi...