Pridať recept
Celkom 5 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Zoradiť: od najstarších | od najnovších
Anonymný nick
17.1.2018 17:02 | |
+32 -2
Reagovať
kokoos, ja ze co mi neporadia a oni, ze vysypat mukou 😁 😁 😁
Anonymný nick
17.1.2018 17:06 | |
+14 -3
Reagovať
HEURÉKA,!!!!
Anonymný nick
18.1.2018 17:34 | |
+21 -7
Reagovať
Vymazanie tukom a vysypanie mukou najnovsi vynalez 21. storocia.Dovolte sa mi zasmiat od srdca.hahaha.To ten vynalezzzca si zasluzi najvyssie vyznamenanie ktore existuje,haha
3470
22.1.2018 06:40 | |
+6 -4
Reagovať
Demencia uz dorazila.
Anonymný nick
22.1.2018 18:08 | |
+0 -2
Reagovať
Hajzel papierom!!!!
Podobné články
hrncekovy kolac
Spravte aj obyčajný koláč neobyčajným!
Hrnčekové koláče patria k najjednoduchším a najobľúbenejším. Prezradíme vám jednoduchý trik, vďaka...
Krehké cesto
Ako na dokonalé krehké cesto: Aké suroviny a v akých pomeroch použiť?
Krehké cesto je vďačným univerzálnym tipom na sladké i slané koláče. Jeho výhodou je, že ho navyše môžete...
Univerzálna zmes na sladké pečenie
Trvanlivá zmes na sladké pečenie: S ňou budú vaše lievance či sušienky hotové raz-dva!
Príprava všestranne použiteľnej zmesi trvá len pár minút, ušetrí vám čas i peniaze. Znie to neuveriteľne,...
svetovy den pecenia
Rýchlokurz pečenia
Vždy sa nájde dôvod osladiť si život a dopriať si kúsok dobrého koláčika. Vynikajúcou príležitosťou je...
Ako môžete pomocou rúry ušetriť čas a peniaze?
O týchto tajných funkciách rúry vedia len skúsené gazdinky: Ušetria prácu i energiu
Ruku na srdce: málo z nás študuje návod na používanie novej rúry starostlivo od začiatku do konca. Je to chyba...
21 tradičných receptov na veľkonočné pečenie: Najobľúbenejšie zákusky a koláče na Veľkú Noc
21 tradičných receptov na veľkonočné pečenie: Najobľúbenejšie zákusky a koláče na Veľkú Noc
Vybrali sme pre vás tie najlepšie a najobľúbenejšie zákusky na Veľkú Noc.