Pridať recept
Späť na článok

DISKUSIA: Súťaž: Lepšie než džem!

Milujete ovocie a neviete si bez neho predstaviť deň? Relax prináša na trh novinku v podobe Džemu Relax 100 % z ovocia. V pohári nájdete veľké a šťavnaté kúsky ovocia. Na 100 gramov výrobku ho pripadá rovných 100 gramov. Ak dbáte na svoj príjem cukru, nemusíte sa báť. Na rozdiel od iných džemov, Relax 100 % z ovocia neobsahujú žiaden pridaný cukor. Sladené sú len čistou ovocnou šťavou. Ideálna maškrta pre deti aj dospelých.

Celkom 33 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Zoradiť: od najstarších | od najnovších
Anonymný nick
20.2.2018 17:37 | |
+0 -0
Reagovať
Snažím sa stravovať zdravšie a preto obmedzujem hlavne cukor. Ale taký džem bez cukru by som si určite dala. Najradšej jahodový - ten musí byť super.
eruska25
20.2.2018 17:45 | |
+0 -0
Reagovať
O tejto novinke som už hodne počula, i čítala. Ja pravidelne každoročne zaváram džemy len s cukrom alebo so želírovacím cukrom, ale vždy je tam cukor. A tu hľa - bez cukru! Hneď by som ochutnala, hlavne broskyňový a jahodový, lebo tieto zaváram.
a-g-n-e-s
20.2.2018 19:52 | |
+0 -0
Reagovať
Ešte som o takych džemoch bez cukru nepočula preto by som ho rada vyskušala, kedže sa tiež snažim zdravšie stravovať. Najlepši podľa mna by bol višňovy :)
Anonymný nick
20.2.2018 21:00 | |
+0 -0
Reagovať
Tak toto ma naozaj zaujalo. Tiez sa pokusam o znizenie cukru v strave, takze tieto džemy by mohli byt vybornou volbou. Moj oblubeny je jahodovy, no rada by som skusila kazdy :)
BlazenaSadovska
20.2.2018 21:22 | |
+0 -0
Reagovať
Veľmi rada vyskúšam všetky, musia byť vynikajúce keď sú bez cukru, teda bez kalórií. Cítiť iba chuť ovocia musí byť pôžitok. Jahodový je môj top, ten by som chcela ochutnať ako prvý:))
Paulapa
21.2.2018 08:02 | |
+0 -0
Reagovať
mám dve deti a tie milujú jahodový džem s celými kúskami jahôd, dokážu ho vyjedať len tak lyžičkou priamo z pohára :) preto by som si vybrala jahodový, ale všetky vyzerajú zaujímavo a to, že sú bez cukru je bonus navyše :)
Anonymný nick
21.2.2018 13:08 | |
+0 -0
Reagovať
Pre mňa je voľbou džem z čierných ríbezlí, milujem ich. Kedže sú tieto džemy bez cukru, s plným podielom ovocia, určite by som ich volila aj pre svoju dcérku, napríklad na dochutenie obilninovej kaše.
helkahelenka
21.2.2018 13:46 | |
+0 -0
Reagovať
Rada by som vyskúšala tieto džemy, akú majú chuť, keď sú bez cukru. Aj takáto zdravšia varianta by mohla byť výborná. Ja najčastejšie používam broskyňový, či uz do koláčov, alebo len tak na pečivo. Ale rada by som skúsila aj jahodový, ten majú radi vnúčatká.
dorisa
21.2.2018 19:51 | |
+0 -0
Reagovať
Milujem drobné ovocie, kyslasté, najmä čučoriedky a čierne ríbezle. Takže si vyberám a veľmi rada by som ochutnala z tejto ponuky pohárik džemu s čiernymi ríbezľami..mňááááááám. Už vidím také lievance s tvarohom a týmto džemom.
rastislav35
21.2.2018 21:52 | |
+0 -0
Reagovať
Môj obľúbebý džem je už od nepamäti jahodový. Voňavý a sladký. Takže ja by som volil túto príchuť. A verím, že aj bez pridaného cukru by mohol mať výbornú chuť.
adam.adam909
22.2.2018 07:43 | |
+0 -0
Reagovať
ani neviem, ktorý vybrať, všetky vyzerajú výborne :-) ale ak predsa, tak by som vybral čierne ríbezle, sú veľmi zdravé a nám chutia na raňajky na chleba s maslom :) alebo natrieť na palacinky
Kejsy77
22.2.2018 12:23 | |
+0 -0
Reagovať
jednoznačne malinový !!!!!!!!!!!!! milujem maliny :)
Ingova
22.2.2018 13:48 | |
+0 -0
Reagovať
Ja milujem višňový, výborný sladký a zároveň kyslastý, no a potom malina a brodkyňa. Ono sú vlastne všetky dobré, záleží na tom ktoré ovocie máte radi.
Anonymný nick
22.2.2018 19:43 | |
+0 -0
Reagovať
Ja milujem jahody takze najradsej by som urcite vyskusala jahodovy dzem :)
plotas
23.2.2018 10:28 | |
+0 -0
Reagovať
Ja by som chcela ochutnať džem z čiernych ríbezlí. Taký som ešte nejedla
Anonymný nick
23.2.2018 14:17 | |
+0 -0
Reagovať
Ja mám rád kyslejšie džemy a bez cukru musia byť super. Ako prvý by som som chcel ochutnať džem z čiernych ríbezlí.
evauhlik
23.2.2018 19:27 | |
+0 -0
Reagovať
ja by som si vybrala višňový, milujem višne a čokoládu a taký čokoládový koláčik s višňami je pre mňa predstava dokonalosti :)
Anonymný nick
24.2.2018 02:06 | |
+0 -0
Reagovať
urcite jahodovy, ten je u nas top a laka ma chut ciernych ribezli, taky som este nemala
minko29
24.2.2018 09:39 | |
+0 -0
Reagovať
najradsej by som ochutnal Jahodovy, urcite je super
vlastina1952
24.2.2018 15:21 | |
+0 -0
Reagovať
Ja by som si vybrala višňový džem, mám rada kyslasté džemy. Už sa teším na čerstvý chlieb s maslom a týmto džemom... Mňam
Podobné články
close up of carbohydrate food
Zemiaky, ryža, cestoviny alebo krúpy? Dietológ raz a navždy vyrieši vašu dilemu
Sú neodmysliteľným doplnkom polievok alebo druhého chodu, ale čo bude najlepšia voľba? Dietológ si vzal...
Múku vložte do mrazničky. Tým sa vyrieši bežný problém
Múku vložte do mrazničky. Tým sa vyrieši bežný problém
Väčšina ľudí skladuje múku v papierovom obale, v ktorom ju kúpila, alebo ju nasype do pohára či plechovky...
Mleté mäso
Mleté mäso zosivelo - dá sa ešte jesť? Ak sa to stalo aj vám, toto by ste mali vedieť
Mleté mäso má v závislosti od druhu zvyčajne svetloružovú alebo červenú farbu. Niekedy však môže byť...
Recept na pravé špagety Carbonara - budete prekvapení, čo do nich vôbec nepatrí
Budete prekvapení, čo do nich vôbec nepatrí: Recept na pravé špagety Carbonara
Špagety Carbonara patria medzi najznámejšie a najobľúbenejšie cestoviny. Sú rýchle, chutné a tak krásne...
Toto dávajú jesť deťom? Šéfkuchár Martin Novák ostal zhrozený z toho, čo našiel. Ako jediní nedostali žiadnu nálepku
Toto dávajú jesť deťom? Šéfkuchár Martin Novák ostal zhrozený z toho, čo našiel. Ako jediní nedostali žiadnu nálepku
Najlacnejší sirup, dochucovadlá aj chémia. Šéfkuchár Martin Novák sa po príchode do tatranského penziónu...
Nikdy ho nepridávajte do pirohov! Budú tvrdé a nebudú chutiť tak, ako majú. Toto je tajomstvo mäkkých a chutných pirohov
Nikdy ho nepridávajte do pirohov! Budú tvrdé a nebudú chutiť tak, ako majú. Toto je tajomstvo mäkkých a chutných pirohov
Pirohy sú jedným z našich najobľúbenejších jedál. Radi ich pripravujeme na sladko alebo na slano. A hoci je...