Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

DISKUSIA: Ako sa vyhrať s vajíčkom do polievky

Vajce jedávame pomerne často. Striedame prepeličie a slepačie. Najčastejšie slepačie z fariem, domáce. V porovnaní s tými z obchodu sú nielen farebne rozdielne. Žĺtka myslím. Ale aj spôsobom, akým sa pristupuje k chovu, k sliepkam. A v neposlednom rade, čím sú sliepky kŕmené.

« Späť na článok

Zatiaľ sa nikto nezapojil do diskusie k tomuto článku.

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Podobné články
mladý kokos
Exotický kokos na Slovensku už dávno zdomácnel
Kokos je ovocie, plod, ktorý poznáme všetci, aj moja starká. Teda je už dlho v povedomí konzumentov aj v nekokosovej...
Slzovka
Slzovka – šup s ňou do kuchyne
Na slzovku obyčajnú som naďabila minulý rok, v kuchyni mojej kamarátky Elenky. Pre mňa neznáma plodina, zaujala ma...
Jahodový dezert
2 sladké recepty zo slzovky
Na kurzoch sa snažím odovzdať mojim klientom svoju veľmi pozitívnu skúsenosť. Všetky orechy, jadierka, zrniečka,...
zeleninový vývar
Ako spraviť chutný vývar zo zeleniny bez mäsa
Často sa ma na mojej stránke o varení fanúšikovia pýtajú aký je postup pri varení zeleninových vývarov. spraviť čistý...
Mungo fazuľky
Ako využiť mungo fazuľky v kuchyni
Moje prvé stretnutie s mungo fazuľkami bolo cez ich naklíčenú formu v polievke. Veľmi mi chutili a odvtedy som si ich...
klíčky senovky
Prečo a ako naklíčiť Senovku grécku
Nakličovanie má svoj význam. Konzumácia naklíčených semien, orechov dáva telu veľa dôležitých nutrientov. Dávnejšie som...
Vybrali sme pre vás
Hamburger
Hamburger – nie úplne americká delikatesa
Hamburger – nie úplne americká delikatesa
Zatracovaný a milovaný kus mletého hovädzieho v chrumkavej žemli nemá svoje korene v USA.
Fritovanie
Ako predĺžiť životnosť oleja na vyprážanie?
Ako predĺžiť životnosť oleja na vyprážanie?
3 zásadné rady, ako správne a chutne použiť ten istý olej na fritovanie viackrát po sebe.
Raňajky v pohári
Raňajky bez výhovoriek! Tieto raňajky zaručene stihnete
Raňajky bez výhovoriek! Tieto raňajky zaručene stihnete
Raňajky, ktoré si pripravíte večer pred spaním, budú ráno vašou zdravou a chutnou odmenou.