Pridať recept
Celkom 13 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Zoradiť: od najstarších | od najnovších
EbnerFridrich
31.1.2019 13:53 | |
+10 -0
Reagovať
Hlavná vec, že nôž je na opačnej strane.
10lubica1955
31.1.2019 13:58 | |
+3 -1
Reagovať
To je infografika pre ľavákov!
GabrielKnight
31.1.2019 14:17 | |
+5 -0
Reagovať
Obrátiť obrázok zrkadlovo prosím, aspoň to sa naučte (dnešná omladina nemá postreh). Dá sa to urobiť aj v skicári...
azbobo
31.1.2019 14:41 | |
+2 -0
Reagovať
Aka je konstelacia noza a vidlicky pre "Paci sa mi casnicka" ? :)
Anonymný nick
31.1.2019 18:52 | |
+3 -0
nozik zasunuty medzi zuby vidlicky predsa
mark799
31.1.2019 14:44 | |
+11 -0
Reagovať
Je to vsetko obratene opacne. ked uz date nieco na verejnost tak si to overte ci je to spravne. Mladím to nic nehovorí Ja som zo starej skoly som vyučený čašník.
kayakaya
31.1.2019 17:16 | |
+6 -2
Ked tak uz mladým... Nic nemladíš..
Anonymný nick
31.1.2019 18:53 | |
+6 -3
mna tiez ucili ze prekrizeny pribor znamena "este jem" a zlozeny spolu na kraji "uz som dojedol". zrejme nejaky novy standard od microsoftu
molnja61
31.1.2019 15:42 | |
+8 -11
Reagovať
Zabil autor, tak čakám na ´další chod a vložím príbor do taniera a zašpiním ho?:-D
Zlobrik_Lotrik
31.1.2019 16:54 | |
+9 -1
Reagovať
Kokso, no čert sa v tom vyznaj -_- Každy krat keď sa zaujmam o to ako sa dava na javo že ešte budem jesť, alebo že už to časnik môže zobrať tak sa vždycky dozviem niečo ine ! -_-
evita1a
31.1.2019 17:20 | |
+13 -22
Reagovať
Uznávam že etiketa je dôležitá, no v momentálnej situácii so škandálom z poľským mäsom nie je na mieste. Nemala by byť dnešná debata skôr o morálke mäsokombinátov, našich spracovateľov z východu, ktorí o ničom PREKVAPIVO ZAS NEVEDELI ????? Ak im chodilo polky (myslím tým mäso) rôzne poobrezávané a oni nechceli nič vidieť ?????? Takýmto hnusom kŕmia národ a deti? Tu by malo nastať veľké vyšetrovanie z jasným a nekompromisným záverom verejného ohrozenia. Exemplárne POTRESTAŤ !!!!!
Anonymný nick
31.1.2019 18:50 | |
+46 -5
nie, nemala! Kvoli jednemu skandalu nebudeme prepisovat vsetky clanky aby boli o nom.
sinkanzen
3.2.2019 09:42 | |
+6 -7
Reagovať
Po odchode hosti casnik zisti, ze chyba vacsina lyziciek na kolac, priborov a vsetkeho co sa da strcit do kabelky ci vrecka saka, hihihihi etiketa ala slovak vybavena😁😁😁😁
Podobné články
Štedrovečerný stôl
Vianoce kedysi a dnes: Štedrá večera bola štedrá, ale bezmäsitá, spomína etnologička. Toto boli naše zvyky a tradície (rozhovor)
Slovensko je krásna a rozmanitá krajina a rozdiely nájdete nie len v prírode, ale aj v kultúre, zvykoch...
Jesenné prestieranie
VIDEO: 6 tipov na krásne farebné i praktické jesenné stolovanie
Buďte kreatívni aj na jeseň a vytvorte si príjemnú atmosféru pri jedle z takmer výlučne prírodných materiálov.
Prestretý stôl ako z obálky časopisu? Poradíme vám, ako na to! Súťažte s nami!
Vyberané spôsoby pri stole nie sú jedinou vizitkou správneho hostiteľa. Etiketa stolovania je rovnako dôležitá...
Jesenné stolovanie
Jeseň rozžiari vaše stolovanie. Vyskúšajte farby a kreatívne doplnky!
Či čakáte návštevu alebo pripravujete nedeľný obed pre milovaných, mali by ste si dať záležať na peknom...
Výhercovia súťaže o najkrajšie prestieranie
Dobruchut.sk a Henkel pre vás prichystali súťaž o bohaté balíčky. Vašou úlohou bolo do komentáru pridať...
Základné pravidlá stolovania
VIDEO: Ako zažiariť pri stole nielen počas plesovej sezóny
Viete, že soľnička sa má podávať výhradne so stojanom spolu s koreničkou? Mnoho podobných rád nájdete v poučnom videu.