Pridať recept
Celkom 5 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Zoradiť: od najstarších | od najnovších
iiaa
5.2.2019 09:55 | |
+11 -7
Reagovať
Dúfala som, že si prečítam niečo o katalytických lampách, ale nie, zase len ocot a nie veľmi efektívne spôsoby. Robíte si vôbec nejakú námahu s týmito článkami? Uvaríte, vyvetráte, zapálite lampu a do pol hodiny máte vyčistený vzduch. A to nie len od pachu, ale aj všetkých mikróbov, baktérií a tiež plesní a pachu z cigariet! Je to drahšie, ako ocot, ale určite efektívnejšie. Na výber je niekoľko značiek lámp, aj olejov. Len si vybrať
Anonymný nick
5.2.2019 13:33 | |
+37 -5
Reagovať
a kde je segedín, alebo kapustnica, há...? preto ja hovorím, že kuchyňa prepojená s obývačkou je blbosť tisícročia..., vždy v lepších domoch a palácoch a hradoch, bola kuchyňa separé, len chudáci sa zdražiavali v kuchyni, ale potom nejaký chu.....jenko architekt vymyslel, aby hlavne o drbal o plochu, kuchyňu prepojenú s obývačkou a stádo tupcov sa na to chytilo...
Anonymný nick
5.2.2019 13:35 | |
+13 -3
Reagovať
a kde je segedín, alebo kapustnica, há...?
Anonymný nick
5.2.2019 14:02 | |
+1 -0
Reagovať
A kde je segedín, alebo kapustnica, há...?preto ja hovorím, že kuchyňa prepojená s obývačkou je blbosť tisícročia..., vždy v lepších domoch a palácoch a hradoch, bola kuchyňa separé, len chudáci sa zdražiavali v kuchyni, ale potom nejaký chujenko architekt vymyslel, aby hlavne odrbal o plochu, kuchyňu prepojenú s obývačkou a stádo tupcov sa na to chytilo...
Anonymný nick
5.2.2019 14:02 | |
+4 -0
Reagovať
A kde je segedín, alebo kapustnica, há...?preto ja hovorím, že kuchyňa prepojená s obývačkou je blbosť tisícročia..., vždy v lepších domoch a palácoch a hradoch, bola kuchyňa separé, len chudáci sa zdražiavali v kuchyni, ale potom nejaký chujenko architekt vymyslel, aby hlavne odrbal o plochu, kuchyňu prepojenú s obývačkou a stádo tupcov sa na to chytilo...
Podobné články
Kuchyňa
Krásna a funkčná kuchyňa za pár eur
Aj vy si stále sľubujete, že konečne urobíte v kuchyni poriadok „od podlahy“? Je najvyšší čas, chopiť sa...
Ako udržať kuchyňu bezpečnú a čistú: Po nákupe, pred i po varení či pri stolovaní?
Kuchyňa je srdcom domácnosti. Čo robiť, aby sa nestala centrom nákazy?
5 tipov na čistenie kuchyne od skúsených gazdiniek: Aby sa všetko lesklo a žiarilo
5 tipov na čistenie kuchyne od skúsených gazdiniek: Aby sa všetko lesklo a žiarilo
Keď sú panvice mastné, varná doska pripálená a drez plný vodného kameňa, dôkladné vyčistenie kuchyne je...
Neuveríte, koľko cenných výhod má prášok do pečenie: Tento biely prášok nepatrí len do cesta
Neuveríte, koľko cenných výhod má prášok do pečenia: Tento biely prášok nepatrí len do cesta
Všetci sme počuli, že jedlá sóda je veľmi užitočný produkt. Ale vedeli ste, že aj prášok do pečiva si...
5 vecí, ktoré môžete z kuchyne okamžite vyhodiť
5 vecí, ktoré môžete z kuchyne okamžite vyhodiť
Viečka, staré riady a iný zbytočný neporiadok. V kuchyni sa môžu veci rýchlo uložiť do zásuvky a potom tam...