Pridať recept
Späť na recept

DISKUSIA: Nepečená tvarohová torta s opekanými mandľovými lupienkami

Mandľové lupienky nasucho opeč na panvici do zlatohneda, odstav ich a nechaj vychladnúť (vypni ich už keď začnú voňať, samé na rozhorúčenej panvici dôjdu do požadovanej konzistencie). Piškóty rozdrv (používam valček na cesto + mikrotén. vrecko) a zmiešaj so zmäknutým maslom. Takto pripravenú zmes natlač na dno tortovej formy potretej maslom (ja používam potravin. fóliu, kt. formu vysteliem, nepoužívam už žiadny tuk, v masle je ich viac ako dosť prospešných).

Celkom 6 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Zoradiť: od najstarších | od najnovších
Anonymný nick
6.8.2013 20:48 | |
+12 -0
Reagovať
Pridávam fotku finálnej tortičky. Keď som vytvárala recept, zabudla som ju nahrať a nenašla som iný spôsob ako fotku k receptu dodatočne pridať. Čo ma však mrzí viac je fakt, že recept sa nedá dodatočne spresniť inak ako dopisovaním do sekcie komentárov..., alebo vie niekto o inom postupe?!
dobruchut.sk
7.8.2013 07:10 | |
+6 -0
Dobrý deň, fotku som Vám k receptu pridala a ak ho chcete upraviť pošlite nám mail a upravíme ho.
dorisa
16.10.2013 22:49 | |
+0 -1
Reagovať
v tom tvarohu je aj niečo iné? myslím ovocie,mandle atd,,lebo tam niečo vidím...či sa mýlim?? :O
Anonymný nick
17.10.2013 14:32 | |
+1 -0
Nie je tam pridane nic okrem toho, co pisem v recepte. To, co vidite na obrazku, su oprazene mandle, kt. sa pocas krajania torty na rezy posunuli trosku nizsie... v plnke mandle, ani ovocie nie su. Je to len ten vrchny mandlovy posyp. :)
dorisa
17.10.2013 15:02 | |
+1 -0
Ďakujem..veľmi pekne. Chystám sa tento skvelý krásny koláčik urobiť. Mám náhodou veľa tvarohu doma (y)
stacey5
13.2.2014 16:29 | |
+0 -0
Reagovať
Robila som tuto tortu a vsetkym velmi chutila :3