Pridať recept
Späť na recept

DISKUSIA: FOTORECEPT: Medvedie labky

Múku s práškovým cukrom preosejeme, pridáme maslo (je lepšie keď sa maslo pokrája na kúsky, ja som mala už vybraté skôr, tak sa nedalo) a dáme ostatné suroviny. Vypracujeme cesto, ktoré necháme na chladnom mieste 1hod. odpočinúť.

Celkom 10 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Zoradiť: od najstarších | od najnovších
tina2527
20.12.2013 18:03 | |
+4 -16
Reagovať
hruba múka?? a to ako dokážete že sa vám nerozpadnú ešte pri vyklápaní (n) neodporúčam
Anonymný nick
22.12.2013 17:37 | |
+21 -4
tina2527, tento recept mám veľakrát odskúšaný a ani raz sa mi labky nerozpadli, tak zrejme ste recept ani nevyskúšali, alebo robíte v postupe prípravy chybu vy ;) Tento recept mám aj na svojom blogu a už ho viaceré vyskúšali a posledne mi fanúšička Evka napísala, citujem: Medvedie labky-teraz napečené, výborne išli vyklopiť, miesto lieskovcov som dala orechy. Sú mňamkové, ďakujem za recept ♥ Takže vaše "neodporúčam" si dajte k svojmu receptu!
milka100
13.5.2014 23:53 | |
+1 -6
presne ja som 3 krát ich spravila cesto sa zdalo divne ale ked ich tak chvália tak som neverila ze budu take ze sa úplne rozpadávaju a nič sa mi nepodarilo ta muka proste dačo nesedí aj so uz potom 4 krat dala inu muku a to neni ono len tak pisem lebo suroviny dačo stoja a urcite nepoteši ked sa nepodaria (n) (n) (n) :/
milka100
1.12.2015 23:11 | |
+2 -4
tak ozaj asi hladka alebo polohruba alebo miešat skusajme 3:) 8:| (y)
tina2527
23.12.2013 17:49 | |
+2 -17
Reagovať
pozorne si to prečítajte ešte raz, jednalo sa o múku nie o samotný recept. nenapisala som že mi nechutili ale rozpadávali sa. Keby som ho nevyskúšala tak by som na to nereagovala nemyslíte?? tak kludne mi to príďte ukázať kde robím chybu keď to robím podla vášho postupu od slova do slova. a bol to môj názor, tak by ste mi nemuseli hovoriť čo mám a čo nemám a kde to mám písať. Vy tiež píšete čo vám iní našepkajú??
Anonymný nick
24.12.2013 10:13 | |
+13 -2
napísali ste mi k receptu, že "neodporúčam "a palec dole, takže som to pochopila tak, že recept je zlý...a nedovolila by som si pridať taký recept. A určite by som Vám rada poradila, alebo ukázala ako to robím ja...stane sa aj mne, že občas sa zlomí (z tejto dávky 3-4 kusy sa mi zvykli zlomiť)...robím tak že, nechám labky vychladnúť a potom formičkou jemne buchnem o drevenú dosku a pekne labka vypadne...tieto labky podľa receptu od mojej svokry pečiem už 20 rokov, preto recept je viackrát odskúšaný a som s ním spokojná a tiež ho vyskúšali aj iné žienky a boli dobré ohlasy. Preto ma mrzí ak sa Vám nepodarili, už potom vyskúšať iný recept. Ja som robila aj z hladkej múky a neboli chrumkavé, skôr také ubité. Recept som pridala aj sem a vyskúšala ho aj Dzeny http://nanicmama.sme.sk/drobne-pecivo/medvedie-labky-0 A takto krásne sa vydarili Evke, čo som spomínala Prajem krásne vianočné sviatky :!
Anonymný nick
25.12.2013 16:51 | |
+17 -0
Reagovať
labky som robila aj tento rok a nezlomila sa mi ani jedna, takže to ide z hrubej múky 8:| Prajem krásne vianočné sviatky :3
anitka198
30.11.2015 14:09 | |
+0 -2
chcela by som vyskusat Vas recept ale metie ma,ze tu ste pouzila hrubu muku a link co ste pridala na medvedie labky na stranke nanicmama sa spomina hladka muka :/..Tak teraz,ktory je fakt overeny a labky sa mi nerozpadnu? Vdaka ;)
snezienka69
6.12.2017 22:27 | |
+0 -5
Reagovať
Ziaden prasok do peciva???????to musia byt ako beton tvrde
Anonymný nick
19.12.2018 14:43 | |
+5 -0
Reagovať
Tento recept je veľmi dobrý, pochádza zo starej knihy Márie Hájkovej a má naozaj viac ako 20 rokov. Kvôli neadekvátnej diskusii som sa prihlásila, aby som ho obhájila. Pečiem dlhé roky medvedie labky, a z hladkej múky by som nerobila. Čajové pečivo je krehké.