Pridať recept
Späť na recept

DISKUSIA: Syrová roláda so šunkou, skvelá pochúťka (nielen) na Veľkú noc, FOTORECEPT

Vynikajúca slaná roláda na veľkonočný stôl či párty pohostenie. Príprava syrovej rolády je oveľa jednoduchšia, akoby sa mohlo zdať. V tomto konkrétnom recepte sa pripravuje varením syra vo vodnom kúpeli. Ale syrový základ na roládu sa dá pripraviť napríklad aj krátkym zapečením syrových plátkov v rúre. Viac receptov na prípravu syrovej rolády nájdete TU...  

Celkom 16 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Zoradiť: od najstarších | od najnovších
neslusna2
18.11.2013 11:11 | |
+20 -8
Reagovať
(y) som to už robila. a musím uznat, že je to (y)
diabambulka
18.11.2013 13:05 | |
+12 -4
super teším sa aj u nás je obľúbená a robíme ju hlavne na sviatky :-) (y)
MaCiCka_38
18.11.2013 17:38 | |
+13 -4
Reagovať
mňaaam, táto roládka je výborna...moja rodinka ju miluje....je fájn aj na slávnostné príležitosti :-)
diabambulka
13.12.2013 21:17 | |
+0 -3
máš pravdu u nás sa robí na Vianoce, Veľkú noc a na oslavy :-)
dorisa
19.11.2013 09:53 | |
+0 -1
Reagovať
Robievam ju aj ja, mnam :O
Macko536
12.12.2013 16:18 | |
+2 -2
Reagovať
Ja do nej este pridavam papriku zelenu,cervenu aj zltu.potom to vyzera krasne. A ked mam,tak aj kusky udeneho syra... :O
Anonymný nick
4.3.2014 19:28 | |
+5 -1
Reagovať
ja vam poradim lahsiu variantu, ja si dam na tenko nakrajat eidam 18 platkov a ulozm na potravinovu foliu,alebo alobal, lebo nie vzdy sa da uvareny syr dobre rozgulat a urobim si s masla , na tvrdo uvarenyxh vajicok, syru a petrz, vnatky plnku, ktoru na tenko natriem na syr, ktorry je ulozeny do obdlznika 6x3 ale kraje prekryte vzdy druhym platkom , na to ulozim platky sunky a este raz natriem plnkou a stocim, a dam stuhnut, ovela viac sa z nej nakraja.
diabambulka
7.3.2014 23:10 | |
+1 -5
A dobre to drží ten syr netreba ho troška roztopit aby sa spojili kúsky do seba?
amanitka
23.4.2014 15:21 | |
+42 -24
Reagovať
Dobrý recept, miliónkrát robený ale! Nebabrite sa s varením Eidamu! Kúpte si plátkový, alebo si ho nechajte nakrájať v obchode na plátky (množstvo 400 gramov postačuje) a pekne si ho poukladajte na plech, na ktorý dáte papier na pečenie. Plátky ukladajte tak, aby sa vždy okrajmi cca 5 mm prekrývali. Na jeden plech vyjde asi 20 plátkov syra. Dajte ho na chvíľu 3-5 minút do vyhriatej rúry upiecť len kým sa tie okraje syra zlepia, potom ho vyberte, nechajte chvíľočku vychladnúť a šupnite na to tú plnku a zatočte ho do rolády. Je to rýchlejšie, nemusíte sa kašlať s varením Eidamu, ani sa vám nezgrcne keď je starší a ani nepotrhá pri vaľkaní a máte pokoj. Ušetríte si čas aj nervy. Vyskúšajte a budete nadšení. Tento zlepšovák nemám z vlastnej hlavy, ale počula som ho v akomsi českom rádiu. :3 :3
Anonymný nick
16.5.2014 20:15 | |
+32 -31
Reagovať
skús to menej pracne - kúp si krájaný syr, musí mať aspoň 45% tuku a rozlož ho na silikónovú podložku na pečenie na plech tak aby sa trochu na hranách prekrýval. Rúru rozohrej na 100 st. C a vypni. Strč tam plech so syrom a počkaj kým sa začne spájať a ďalej pokračuj podľa návodu. Výborná je aj nátierky z Nivy a nič nepokazíš nakrájanou červenou paprikou. stočíš pomocou podložky. (y) 8:|
diabambulka
18.5.2014 21:22 | |
+30 -37
To je super tip, vyskúšam:-) Ďakujem :)
esarovnaemcenadruhu
30.12.2014 11:17 | |
+50 -32
Reagovať
tuto už prekoná iba syrová roláda z plátkov syra uložených na plech na papier na pečenie mierne nahriatych v rúre kým sa spoja, nič netreba variť, nič vaľkať, je to dokonalé ako do mojej manželky, plnka detto :-) :3
Silvia.Karolova
31.12.2016 10:22 | |
+28 -47
výborný recept, ďakujem, urobené k silvestrovskej oslave. Prosím Vás, už stačilo tých rád pre diabambulku, ako si uľahči prácu, myslím, že raz to stačí napísať. PEACE
Anonymný nick
7.4.2021 21:14 | |
+27 -38
Reagovať
Chutný je veľmi pór na tenké prúžky nakrájaný v takýchto roládach syrových..ja robím plnku len lučinu s maslom vymiešam..natriem na ten istý základ syr so šunkou a posypem pórom..zarolujem..
Majo81
31.12.2021 08:50 | |
+47 -17
Reagovať
Mama syr tiez varievala v sacku, potom ho musela rozvalkat. Bolo s tym dost roboty, lebo aj ine trebalo pripravit. Preto sme roladu nemali kazdy rok. Raz som kupil platkovy syr a rozlozil na plech, kde som dal papier na pecenie, aby sa neprilepil. Platky som prekryl cez seba zhruba centimeter. Ruru som zohrial na nejakych 90°-120 a cakal som len, kym sa nespoja spoje. Treba davat pozor, aby sa syr nezacal piect alebo priliz hriat, lebo zmeni chut, preto radsej dlhsie, pri nizsej teplote. Ide len o tie spoje. Vybral som z rury, nechal trochu vychladnut a z papiera krasne zide jeden cely pekny plat, ktory uz netreba valkat, len rovno rozlozit sunku, potret plnkou a zvinut.
chilli
8.7.2022 18:49 | |
+5 -45
Reagovať
Panebože ľudia, to ozaj takýto junk food jedávate?