Pridať recept
Späť na recept

DISKUSIA: Ovocná torta

Všetky suroviny dáme do misy a zapracujeme mliekom na liate cesto. Ak je cesto moc husté pridáme trochu mlieka. Cesto nalejeme do vymazanej a múkou vysypanej formy na tortu. Pečieme pomaly na 160°C asi 40min. Dopekáme podla potreby (keď strčíme špajdľu do cesta nesmie sa nelepiť). Tortu necháme vychladnúť, vyklopíme, nožom zarovnáme vrch torty a špagátikom prerežeme tortu na polovicu.

Celkom 5 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Zoradiť: od najstarších | od najnovších
Anonymný nick
30.7.2014 11:57 | |
+0 -12
Reagovať
tento recept je "plagiát" originál :http://varecha.pravda.sk/recepty/moja-prva-torta/11309-recept.html myslím , že sa priživila na cudzom perí !!
dobruchut.sk
30.7.2014 12:27 | |
+6 -0
Myslime ze nie... ked sa lepsie prizriete, tak zistite, ze autorka tento recept pridala aj na varecha.sk aj na dobruchut.sk, co samozrejme moze :)
Paulapa
2.8.2014 18:44 | |
+9 -0
vidlica771 keby si sa lepšie pozrela tak na Vareche ako aj tu mám rovnaký Nick = paulapa a recept na Vareche aj tu je len a len môj, ja som tortu upiekla aj odfotila... takže prosím druhý raz rozmýšľaj čo píšeš... dosť ma to uráža (n)
Anonymný nick
6.8.2015 23:53 | |
+1 -0
Reagovať
Paulapa prepáč, ďakujem, že si ma na to upozornila, neviem prečo som si nevšimla autora, ospravedlňujem sa :-)
Paulapa
13.8.2015 08:53 | |
+3 -0
v pohode ;) ja viem, že sú ľudia ktorí sa neštítia kradnúť cudzie fotky a vydávajú ich za vlastné, ale ja to nerobím