Pridať recept
Celkom 7 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Zoradiť: od najstarších | od najnovších
Anonymný nick
31.10.2014 14:39 | |
+16 -64
Reagovať
Poprosím autorku, aby sa vrátila na ZDŠ a zopakovala si solvenčinu, možno pochopí aký je rozdiel medzi ďatlom a datľami. Propagovať jedlo z užitočných vtákov je dosť nechutné.... Je na počudovanie, že takáto fatálna chyba sa vôbec môže dostať von, redakcii zrejme slovo korektúra nič nehovorí, resp. korektor je rovnaký nedouk ako autorka.
Lane33
31.10.2014 18:42 | |
+44 -13
V dnešnej dobe sa je teda ťažko vracať na ZDŠ, drahý inteligent!! Hlavne, že máš prehľad... Absolútne trápny komentár. Ja ďakujem za recept, určite vyskúšam! :3
dasha007
2.11.2014 19:18 | |
+57 -1
možno že autorka spravila gramaticku chybu, napriek tomu si myslím že každý pochopil o akú surovinu sa jedná. dalej, nie je zaručené že každí kto pridáva recepty vie perfektne po slovensky, pre rozne dovody. Nemyslím si že treba človeka hned zvoziť až takto za jednu hlupu chybu, ved predsa sa jedna a recepty a nie o ziadnu knihu spisovnej slovenčiny. Troška na zamyslenie ako sa chováme k sebe, hlavne na Slovensku.
dobruchut.sk
3.11.2014 08:22 | |
+7 -1
Ďakujeme za upozornenie, chyba bola opravená. Dá sa to aj bez tých urážok ;) Mimochodom, máte v príspevku preklep :)
Anonymný nick
3.11.2014 09:09 | |
+15 -1
Zdravíčko! Ďakujem za upozornenie, ale ja sa na žiadnu ZDŠ nevrátim, keďže komunizmus UŽ NIE JE !!! Každopádne verím, že som týmto hrozným gramatickým faux nezničila úroveň celého webu a ľudia si pozrú aj ďalšie moje recepty, ktoré určite ešte pridám :) Peace!
Anonymný nick
28.3.2016 13:16 | |
+0 -0
Reagovať
Len chcem pripomenut ze to nie je vegansky recept kedze obsahuje med.
Anonymný nick
28.3.2016 13:19 | |
+1 -2
Pardon. Som myslela ze som stale bo vegan receptoch.