Pridať recept
Späť na recept

DISKUSIA: Tapiokový puding

Keď tvorím recepty, skúšam veľa nových ingrediencií. Veľa krát sa stane, že mi priatelia z ciest po svete donesú rôzne ingredencie ako darček. Je to super, no častokrát k ich príprave musím hľadať na internete rôzne postupy. Tapioku mi priniesli z Thajska. Guličky škrobu bielej farby pochádzajú z rastliny maniok/cassava/yuka. Koreň manioku dostať kúpiť už aj v Bratislave a pred rokmi som skúšala z neho vyrobiť čipsy. Chutí podobne ako zmes batatu a zemiaka. Zato guličky nemajú nejako výraznú chuť. Navarila som ich podľa návodu a postupne primiešavala všetky dobré overené ingrediencie. Uvarené guličky tapioky majú tvar sklenených guliek s malou bielou bodkou uprostred. :) Podľa zdrojov u internetu tapioka neobsahuje alergény, nemá chuť a neobsahuje glutén. Z viacerých receptov na bezlepkové pečenie som si už dávnejšie všimla, že sa do zmesi múk pridáva aj tapioková, pretože pomáha udržať textúru jedla. Dostať ju kúpiť vo forme perličiek, alebo hladkej múky. Tapioka neobsahuje tuky a proteíny, no zato sa považuje za takmer 100% uhľohydrát (sacharid), malé percentu dusikatých látok, vlákninu. Koreň manioku je známy vysokým obsahom vápnika a vitamínu C. Nedočítala som sa, či po spracovaní na tapioku zachováva aj tieto nutrične dôležité látky.

Zatiaľ sa nikto nezapojil do diskusie k tomuto článku.

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať