Pridať recept
Späť na recept

DISKUSIA: Tvarohové šúľance s voňavou posýpkou

O tvarohu v cestovinách, respektíve v múčnych jedlách som už písala. Chutí nám, využívame ho. Surový, teda nezamaskovaný našej najmešej vôbec nechutí. Celkovo okrem jogurtu gréckeho typu nad mliečnymi produktami ohŕňa nos a nejako mi to nevadí. Nie som lobbista za pitie kravského, alebo akéhokoľvek živočíšneho mlieka. Ale občas zjesť niečo zakysané, teda v acidnej forme môže byť prospešné pre vysoký obsah probiotických kultúr. Deťom od 1r, a malým deťom vo všeobecnosti by sa aj jogurty a tvarohové pochúťky ponúkať bez cukrových sirupov a rôznych farbív a džemov. Predsa len, sú to konzervanty a naše deti si ich v budúcnosti užijú ešte dosť. Jogurty si vyberáme so živými kultúrami, najlepšie ešte zrejúce v kelímkoch. Slovenské. Také, čo sa krava podojí tu, vyrobí sa mlieka produkt a tu sa aj predá. Na desiatu som pokusne zmieša hrudkový tvaroh s bielym jogurtom, pridala trošku kokosového cukru a vanilky. Staršia s tatinom vylízali misky, najmladšia zjedla dve lyžice a vypýtala sa hrať. Tak a u nás sa neplytvá zvyšným jedlom, zamiesila som s múkou a vyšúľala šúľance na večeru. S posýpkou zo zvyšných lieskovcov z domácej nutelky. A konopnými jadierkami. Bielkoviny, zdravé tuky.

Zatiaľ sa nikto nezapojil do diskusie k tomuto článku.

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať