Pridať recept
Späť na recept

DISKUSIA: Kyslá kapusta s baklažánom a pohánkovým kopčekom

„Takúto kombináciu by som nikdy nevymyslela,“ píše mi kamarátka. Možno ani mne by nenapadla, ak by som sa nechystala pridať baklažán do jedálnička našej dvojročnej dcérky. Malá kapustnicu miluje, paradajky tiež. S pohánkovou kašou vyrastala už od prvých príkrmov a je na jej chuť zvyknutá, i keď jej ju nedávam moc často. Baklažán sme kupovali spolu v tržnici. Videla ho v knižke a páčil sa jej jeho lesklý, fialový obal. Keďže surový baklažán nejeme, nakoľko je veľmi ťažký na trávenie aj pre dospelého človeka. Naviac obsahuje rastlinnú bielkovinu solanín, ktorá by bola potenciálnym alergénom, ale to aj paradajka 😊. Tepelne upravený by mal byť bezpečnou ingredienciou, skúsila som jej ho takto udusiť a skombinovať s potravinami, ktoré má rada. Linda prekvapila, zjedla plný tanier a pýtala si dupľu. Kopček pohánky sa jej veľmi páčil. Ona rada búra všetko, čo postavím, a tak si ho rovno vmiešala do červenej zmesi. Ak by vám vadila pohánka, skúste použiť kuskus alebo pšeno. (Podľa mňa by sa toto super hodilo aj ku knedlíku, ale zas..nie je to moc zdravé).

Zatiaľ sa nikto nezapojil do diskusie k tomuto článku.

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať