Pridať recept
Späť na recept

DISKUSIA: Lahodná mrkva v omáčke z arašidov

Naše deti by ryžu jedli aj každý deň. Ešteže im striedam snáď všetky druhy, ktoré sa dajú na Slovensku kúpiť.:) To aby nuda nebola na stole. Tentokrát do klasickej chuti basmati zasiahla aj mrkva. Linda však zjedla len omáčku s ryžou a vypýtala si k nej cviklu. Nám ostatným mrkva chutila, tanier som obohatila semienkami slnečnice, ľanom, dulse vločkami a vňaťou zeleru. A tiež som si z detskej nakladanej cvikle nabrala. To dieťa malo pravdu, bola to výborná kombinácia 😊. K sladkastej chuti mrkvy sa mi hodí omáčka z kokosového mlieka, mala som otvorené a potrebovala ho minúť. U kamarátov v obchodíku s gréckym tovarom som si nakúpila pastu z arašidov, bola neskutočne výrazná a chutná. A kuchár Kubo v ich reštaurácii vie neskutočne jedlá robiť. Chválite kuchárov za ich jedlá? Ak mám možnosť, vždy si zavolám z kuchyne, alebo odovzdám pozdrav po servírke. Verte, že každému, kto jedlo pripravuje to naozaj dobre padne. Snáď si vypočujete pochvalu aj za toto jedlo.. TIP: k mrkve si môžete pridať aj červenú, alebo žltú predvarenú šošovicu alebo cícer.

Zatiaľ sa nikto nezapojil do diskusie k tomuto článku.

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať