Pridať recept
Späť na recept

DISKUSIA: Výdatná polievka z mungo fazuliek

O nápadoch ako pripraviť mungo fazuľky som už písala. V článku o mungo fazuľkách môžete nájsť tipy ako ich upiecť, alebo čo nutrične obsahujú. Každopádne je to strukovina a od jej správnej prípravy závisí, či sa po nej budete cítiť fit, alebo sa budete „cítiť“ 😊. Tiež som učená z neba nespadla a ako pripraviť strukoviny mi pred rokmi poradili fanúšikovia mojej stránky na facebooku. Malé, zelené zrniečka si vyžadujú rafinované varenie. Vždy ich premyjem, asi hodinu povarím, zlejem, pridám čistú vodu a namáčam na noc, ráno prelejem čistou vodou a ešte nechám hodinu namočené. T.j. v chlade a vode sú cca 10 hodín. Dovaria sa bez posolenia na miernom ohni asi pol hodinu. Pri varení sa vytvára mútna, sivastá pena, tú som zozbierala sitkom a vyhodila. Po dovarením som vodu zliala, cez sito ešte premyla vlažnou vodou a rozdelila do misiek s tým, že vyskúšam viacero receptov. Správnym varením sa dá znížiť plynatosť po konzumácii strukovín. Takýto postup sa osvedčil mne, možno máte vy svoj vlastný? Z misky mungo fazuliek som pripravila okrem iného aj polievku. Perfektne sa hodila k čerstvo dopečenému, kváskovému ražnému chlebu. Viem si predstaviť základ polievky zmiešaný s tofu, či nakladanými sušenými paradajkami ako nátierku. Alebo s hubami. Hm, nabudúce zas vyskúšam niečo nové.

Zatiaľ sa nikto nezapojil do diskusie k tomuto článku.

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať