Pridať recept
Späť na recept

DISKUSIA: Lieskovoorieškové krehké vianočné pečivo

Krehké a rýchle vianočné pečivo. Zvykla som si doma používať bielu múku. Nie je to tá „prázdna“ klasická biela, teda bez výraznejšej výživovej hodnoty, ale múka tipu „manitoba“. Dovážame ju z Talianska a je pomenovaná rovnomennej oblasti vo východnej Kanade.  Z tejto múky pečiem veľa kváskového chleba. Výborne sa kombinuje s ražnou múkou.  Pečivo s manitobou vydrží dlhšie mäkké, múka vďaka vysokému obsahu lepku je ľahšia na spracovanie (zložky gliadín a glutenín môžu sa lepšiu pružnosť a ťažnosť cesta). Manitoba je známy vysokým obsahom bielkovín, niektorý výrobcovia uvádzajú až 15% podiel.  Túto múku som použila aj na vianočné pečivo.  Spojili sme ho s lieskovými orieškami, orechy jednoducho k sviatkom patria. V zásobe máme vlašské, kešu, mandle, pekanové a občas aj para orechy.

Rada používam 100%silice aj na pečenie. Využívam pomaranč, mandarínku, vanilku. Teraz som si kúpila Tonku (ma úžasnú sladkastú chuť, ale obsahuje kumarin, teda vraj nie je vhodná pre ľudí, ktorí berú lieky na riedenie krvi). Zdroje na potvrdenie tohto tvrdenia s avšak rôznia. Tonka upokojuje a často sa práve silica používa pri meditácii.

Zatiaľ sa nikto nezapojil do diskusie k tomuto článku.

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať