Pridať recept
Späť na recept

DISKUSIA: Zemiakové placky s jablkami

Obed z jednej misy. Nemám robot na strúhanie zemiakov na placky, preto ak si ich chcem vyrobiť, musím pekne na strúžiku- ručne. No a skúste si tak nastrúhať 10 zemiakov pre celú rodinu po hodine jogy...:) (Po trojročnej prestávke zas začínam s cvičením). Svalovica mi však nezabránila nastrúhať aspoň polovičnú dávku, dokonca som dostrúhala aj dve jablká. Nech to má novú chuť ale pomohla som si s múkou. Stáť potom pri panvici už bola taká „malina“. Na to, aby bol plný tanier dobrôt je dobré mať aj zásoby v chladničke. Po nákupe je nám sveta žiť, je si z čoho vybrať a tak kombinovať chute a farby bolo zas niečo pre mňa. V jednej , väčšej miske si môžete aj vy pripraviť skvelý obed. Dokonca za čias komunitných jedál vo firmách som aby takto nejako vyzerali spoločné obedy. Viete, vy spravíte tekvicu, on donesie šalát, sused od boxu spraví placky a druhá kolegyňa zas nastrúha zeleninu. A všetci sa o všetko navzájom podelia. Bolo to super a takto sa dá aj obed doma pekne vyskladať, akurát si celý tanier musíte pripraviť sami 😊.

Zatiaľ sa nikto nezapojil do diskusie k tomuto článku.

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať