Pridať recept
Celkom 4 príspevky

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Zoradiť: od najstarších | od najnovších
Anonymný nick
30.3.2013 01:05 | |
+5 -3
Reagovať
Nemusi byt ziadne farbivo,ved nemusi byt az prehnane ,,,,,,,,,zlty.Ja robim takto: Z 35vajec,,,,,,,troska soli,troska cukru,krystal,hrozienka,,,,zopar.moze aj pol balicka.Postup:3a pol litra mlieka dam prevarit,s troskou soli,troskou cukru kryst.a s hrozienkami.Medzi tym porozbijam vajicka cele do umelej nadoby,z pol litra mlieka a ked vrie to mlieko so vsetkym,tak vyslahane vajicka s tym mliekom,pomaly lejem k mleku,a miesam,ako keby sa varil puding.Treba dlhsie stat a miesat,aby hmota neprihorila na kastron.Potom ked sa zacne hustnut, este troska miesame,a si zvolime hustnutie,svojvolne,a scedime na gazu,cez varechu na halusky.Skratka to ma vyzerat-hrudka,ako tvaroh,,,,je to fajn,,,,,,,,,,,dobru chut!
Anonymný nick
31.3.2013 10:34 | |
+14 -2
Reagovať
Súhlasím s wika056 - ŽIADNE!!! - farbivo. Robím presne tento recept - len bez hrozienok a toho umelého farbiva. Ja by som aj hrozienka, ale naši nechcú.Radšej pridám lyžicu cukru.Je to viac sladkasté.Ale každý podľa chuti. :O PS: wika056 - hrudka z 35 vajec? klobúk dole...
Anonymný nick
1.4.2013 13:55 | |
+15 -6
Reagovať
...určite bez farbiva...bez hrozienok...pekne na slano s korením rozšľahať vajíčka v studenom mlieku a za stáleho miešania uvariť pokiaľ nevznikne hrudkovitá hmota...a tú pažítku (alebo petržlenovú vňať) ku koncu aj dovnútra...tento rok sa mi tak krásne podarila... ;) 8:|
opal8
20.4.2014 09:54 | |
+21 -4
ale sú ľudia čo to majú radi na sladko, vážne :-)))